Slide Surfskate

Webová stránka značky: Slide Surfskate

Slide by sancheski_LOGO

slide-city-surf

ENJOYING THE RIDE SINCE 1934

Zasurfujte si v ulicích a potrénujte. Slide Surfskate je výsledek vývoje značky Sancheski, která sídlí v Irúnu ve Španělsku. Kořeny této značky sahají až do roku 1934. Původně se Sancheski zabívala výrobou sportovních textilních a kožených produktů. Postupem času se vývojem dostali až k výrobě skatebordů a v roce 1966 vylezla první dřevěná deska! Shancheski se ve světě představuje jako inovativní průkopník ve výrobě skateboardů. Slide Surfskate skejty vám umožní doslova surfovat v ulicích města. Díky specifickému přednímu trucku můžete na tomto skejtu dělat zatáčky a slajdy jak kdyby jste byli na své životní vlně v oceánu :) Přední slide truck má nastavení tuhosti pomocí utažením nebo povolením pružinové matice. Můžete si tak nastavit prkno přesně podle svých jezdeckých možností od začátečníku až po profíky. Nauč se surfovat na asfaltu ZDE.

slide-city-surf_kolaz

CHOOSE YOUR SHAPE

Vyberte si velikost tvar, který bude nejvíce vyhovovat vašemu ježdění. Je to stejné jako u každého jiného bordového sportu. Větší prkno je línější a stabilnější – tím pádem lepší pro začátečníky. Čím menší prkno tím hbitější, ale za je potřeba více zkušeností.

Screen Shot 2018-01-30 at 20.33.10

SLIDE SURF SKATE TRUCK

Na základě jednoduchého mechanismu s nastavitelnou pružinou, zažijete pocit surfingu. Také díky tomuto systému skvěle protrénujete vaše surfové skills, potrénujete pohyb ramen, zatáčky a rovnováhu potřebnou na surf.

Screen Shot 2018-01-30 at 20.35.19

A TAKHLE TO ZAČALO

historie_kolaz

 

Žádné produkty značky Slide Surfskate nebyly nalezeny...