Léto je pryč, tma přichází dřív, tak jako vy k nám do obchodu a proto jsme upravili otevírací dobu. Po-zavřeno, Út-Pá 13:00-20:00, So 11:00-20:00, Ne zavřeno.

Craftrad

Webová stránka značky: Craftrad

web_cover

CRAFTRAD a Bike EXIF přišli s tištěným magazínem pro mezinárodní custom scénu.

Když před třemi lety CRAFTRAD vznikl, hned ze startu se stali uznávaným médiem na poli custom strojů ve střední Evropě. Až doposud jste si v Berlíně sídlící magazím mohli přečíst pouze v němčině. Od teď bude tento magazín vycházet i v angličtině a to po celém světě. Chris Hunter, zakladatel světově proslulého a nejčtenějšího online custom-moto magazínu Bike EXIF a jedna z nejznámějších postav custom fenoménu, se stal spolu-vydavatelem nového magazínu CRAFTRAD X Bike EXIF.

_DSF0710_kolaz

Vše se podařilo uskutečnit díky renesanci evropské motocyklové scény. Motocykly byly vždy úžasnou zábavou, ale až do nedávna šlo spíš o to si motorku jen koupit. To se nyní mění. Mytocyklová scéna se začíná plnit oslavou jedinečnosti od nejrůznějších stavitelů/umělců. Tímto časopisem bychom rádi sdíleli lásku k motocyklům, příběhy nejrůznějších inspirativních lidí a jejich cesty.

_DSF0865

Pro první číslo magazínu CRAFTRAD X Bike EXIF, jsme vybrali některé z nejlepších příběhů, které jsme publikovali v minulosti v německém vydání, plus některé zcela nové a exklusivní. Hrdě v tomto prvním mezinárodním vydání přinášíme povídání tří předních postav motocyklového byznysu o jejich práci a pohledu na dnešní svět mopedů: již zmiňovaný zakladatel Bike EXIF Chris Hunter, nový šéf designu Indiánů Ola Stenegärd a zakladatel online magazínu The Vintagent samotný Mr Paul d`Orléans. Anglické vydání CRAFTRAD X Bike EXIF vychází souběžně s německou verzí a z počátku bude vycházet dvakrát do roka.

www.craftrad.com

www.craftrad.de

www.facebook.com/craftrad

www.instagram.com/craftrad

CR_INT 

 

 

Žádné produkty značky Craftrad nebyly nalezeny...