Prodloužili jsme v pátek otevírací dobu a zavedli "barové pátky", tak se zastavte na pivko, či drink :) Pátek 14:00-24:00

Tadeáš Kopča - snow, surf, skate a Iron and Resin!

image4_kolaz

Člověk, kterého baví řemeslo, příroda a extrémní sporty. Snowboardista, surfer, skateboarder, architekt, designér, řemeslník, cestovatel, fotograf, jedním ze zakladatelů projektu KEEP it CLEAN a otec. Se svou ženou Gabrielkou založili studio TRAGA, pod kterým tvoří kreativní řešení pro zajímavé partnery. Jako správný chlap si poradí s každým nástrojem a v tuto dobu dokončuje první fázi svého zatím největšího projektu...domov pro společné žítí a zároveň foto ateliér Studio Ráj a kde jinde než v Českém ráji. Velmi si vážíme, že Tadeáš Kopča ja jedním z ambasadorů brandu Iron and Resin.

Zde budou fotky Tadeáš v Iron and Resin by Traga.

 Díky surfingu a snowboardingu procestoval velký kus světa. Co by nikdy nezapomněl doma? Foťák! Protože fotografováním žije a na cestách se tím dá navíc  příjemně přivydělat. Nůž! Vždy se něco podělá a nůž je první po čem sahá. Dost tenkého, ale odolného provázku, kterým můžeš vyrobit sušák na prádlo, přivázat surfy, vyrobit opasek a mnoho dalšího. 

Fotky z Tadeášova archivu. 

Tadeáš je jeden ze zakladatelů projektu KEEP it CLEAN. Díky tomuto projektu sbírá mega čechů odpadky jak v ČR tak po celém světě. Velký respekt tomuto projektu a kdo by se chtěl zapojit, může ZDE.

  43141235_1986786164678213_7917007035982413824_o_ctverec

Jestli se chcete o Tadeášovi dozvědět ještě víc, doporučujeme podcast S Jakubem na vlnách.

www.traga.cz

www.instagram.cz/tadeas_traga

www.facebook.com/tadeas.kopca

Tadeášův playlist na Spotify ZDE.