POZOR ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA: PO-ST zavřeno, ČTVRTEK 13:00 - 18:00, PÁ-NE zavřeno

Moto Bundle - Universal SP Gadgets

Neohodnoceno
Značka: SP Gadgets
2 200 Kč
Skladem v KW (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2020

SP CONNECT “Moto Bundle Universal” držák telefonu na motorku, představuje velmi praktické spojení celkem 2ks SP CONNECT komponentů do jednoho unikátního balení. Jak je již z názvu produktu patrné “SP MOTO BUNDLE”, je skladbou jednotlivých produktů určen především pro Moto Bikery, ale i Mountain bikery fantazii možného užití se meze nekladou. Zakoupením jakéhokoliv balení z řady SP CONNECT BUNDLE uspoříte až 30% z celkové ceny, a to v porovnání s individuálním nákupem produktů, které jsou obsahem jednotlivých sportovních témat SP CONNECT BUNDLE.

Obsah balení “SP Moto BUNDLE Universal”;

1) SP Universal Interface

2) SP Moto Mount Pro

Detailní informace

Detailní popis produktu

SP Universal Interface

S „SP Universal Interface” se vám otevřou brány do světa SP Connect systému, a jedinečná možnost maximalizace funkce libovolného ochranného krytu na vašem telefonu!  Díky MicroRail systému, který je základem „SP Universal Interface” můžete naplno využít všechna inovativní příslušenství z produktové řady SP Connect. “SP Universal Interface” je díky speciálně vvinuté směsi možné bez rizika poškození implementovat nejen na váš ochranný kryt, ale i na tělo vašeho telefonu.

.

VLASTNOSTI A PARAMETRY

1) MicroRail systém

2) Tenký 2,5mm.

3) Nebrání používání tlačítek a portů

4) Připraven k použití ihned

5) Kompatibilní se všemi telephony aktuálního trhu!!!

 

 SP Moto Mount Pro

 Praktická kombinace držáku v aluminiovém provedení na 10cm. rotačním ramínku, pro libovolné/potřebné nastavení toho nejideálnějšího směru/polohy, pro upevnění SP Moto Mount Pro. Aluminiová objímka v kombinaci s 10cm rotačním ramínkem, pro snadné upevnění komponentů, a mobilních zařízení nejen na řídítka vaší motorky & kola. Namontujte “SP Moto Mount Pro”, a ovládejte svá zařízení pohodlně při zachování jejich maximální možné stability.

 

VLASTNOSTI A PARAMETRY

1) Jednoduchá a rychlá montáž

2) Umožňuje připevnit různá zařízení

3) Minimalizace otřesů

4) Optimalizováno pro kamery, světla a telephony

5) Vyložení, pro průměry (1/4”, 1/8”, 1”, 7/8”)

6) Prodloužení výšky + šroub

7) Aluminiové provedení

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SP-Connect+Claim

SP Gadgets je rakouská firma, která působí na trhu již 27 let. Původně se zabývali jen vývojem a výrobou systému snowboardového vázání. V posledních šesti letech se věnují vývoji a následné výrobě příslušenství pro malé sportovní, akční kamery z čehož následně logicky vznikla vývojová divize pro kvalitní držáky telefónů SP Connect. Tyto produkty nemají na světovém trhu konkurenci. Použité materiály: odolný silikon, hliník, dural, 3m samolepky.