Pozor, pro Leden a Únor jsme změnili otevírací dobu. Obchod v Praze máme otevřen jen ve čtvrtek a v sobotu od 14:00 do 20:00. Zákaznická linka Po-So 10-20hod - 602706078

Moto Bundle - iPHONE 5/5s/SE SP Gadgets

Kód: 6226
Neohodnoceno
Výrobce: SP Gadgets
2 750 Kč
Skladem (10 ks)

SP CONNECT “Moto Bundle”, představuje velmi praktické spojení celkem 3ks SP CONNECT komponentů do jednoho unikátního balení. Jak je již z názvu produktu patrné “SP MOTO BUNDLE”, je skladbou jednotlivých produktů určen především pro Moto Bikery, ale i Mountain bikery fantazii možného užití se meze nekladou. Zakoupením jakéhokoliv balení z řady SP CONNECT BUNDLE uspoříte až 30% z celkové ceny, a to v porovnání s individuálním nákupem produktů, které jsou obsahem jednotlivých sportovních témat SP CONNECT BUNDLE.

Obsah balení “SP Moto BUNDLE”;

1) SP Phone Case set 5/5s/SE

2) SP Weather Cover 5/5s/SE

3) SP Moto Mount Pro

Detailní informace

Detailní popis produktu

SP Phone Case set

Vstupte do světa SP Connect a maximalizujte funkce ochranného krytu vašeho telefonu. MicroRail na zádech SP Connect PHONE CASE vám umožní naplno využít všechna inovativní příslušenství z produktové řady SP Connect. Tento tenký obal chrání váš telefon trojvrstvou konstrukcí a nebrání v maximálním využívání konektorů a tlačítek.

VLASTNOSTI A PARAMETRY

1) MicroRail držák na zadní straně

2) Tenký, ochranný

3) Nebrání používání tlačítek a portů

4) 3 vrstvá konstrukce, která zaručí ultmátní ochranu

5) Připraven k použití ihned

6) Pro iPhone 5/5s/SE

 

SP Weather Cover

Velmi spolehlivě ochrání před nepřízní počasí, ať už jste kdekoliv! Jednoduše navlečete SP Connect WEATHER COVER na váš SP Connect Phone Case! Díky kombinaci těchto dvou produktů nejen ochráníte váš telefon před deštěm, potem, prachem i bahnem, ale zároveň mu poskytnete dostatečnou ochranu před pádem/nárazem.

VLASTNOSTI A PARAMETRY

1) Kompatibilní s SP Connect Phone Case

2) Eliminuje vlivy deště, potu, prachu, pádu, nárazu

3) Pro iPhone 5/5s/SE

 

SP Moto Mount Pro

 

Praktická kombinace držáku v aluminiovém provedení na 10cm. rotačním ramínku, pro libovolné/potřebné nastavení toho nejideálnějšího směru/polohy, pro upevnění SP Moto Mount Pro. Aluminiová objímka v kombinaci s 10cm rotačním ramínkem, pro snadné upevnění komponentů, a mobilních zařízení nejen na řídítka vaší motorky & kola. Namontujte “SP Moto Mount Pro”, a ovládejte svá zařízení pohodlně při zachování jejich maximální možné stability.

 

VLASTNOSTI A PARAMETRY

1) Jednoduchá a rychlá montáž

2) Umožňuje připevnit různá zařízení

3) Minimalizace otřesů

4) Optimalizováno pro kamery, světla a telephony

5) Vyložení, pro průměry (1/4”, 1/8”, 1”, 7/8”)

6) Prodloužení výšky + šroub

7) Aluminiové provedení

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

SP-Connect+Claim

SP Gadgets je rakouská firma, která působí na trhu již 27 let. Původně se zabývali jen vývojem a výrobou systému snowboardového vázání. V posledních šesti letech se věnují vývoji a následné výrobě příslušenství pro malé sportovní, akční kamery z čehož následně logicky vznikla vývojová divize pro kvalitní držáky telefónů SP Connect. Tyto produkty nemají na světovém trhu konkurenci. Použité materiály: odolný silikon, hliník, dural, 3m samolepky.

" width="560" height="314" allowfullscreen="allowfullscreen">