Pozor, pro Leden a Únor jsme změnili otevírací dobu. Obchod v Praze máme otevřen jen ve čtvrtek a v sobotu od 14:00 do 20:00. Zákaznická linka Po-So 10-20hod - 602706078

O NÁS

Klasick Motorcycle Store / Coffee & Beer / Casual & Riding Gear / Custom Bikes & Traveling.

 

Děláme to co nás baví! Jsme parta nadšenců, kteří se na první pocit zamilovali do jízdy na custom klasick motocyklu. Milujeme cestování, objevování, zážitky a kvalitu. Nedávno se nám podařilo najít náš vysněný prostor pro náš obchod a bar na adrese Praha 7, Bubenská 8. V naší stodole, kterou denodenně vylepšujeme se nám podařilo připravit vše tak, aby jste mohli na svém mopedu dojet až k baru, kde si dáte nejlepší kafe ve městě a večer koncert.

 

IMG_5077

Po celém světě hledáme značky s příběhem a kvalitou a ty máme pro vás připravené v našem obchodě. Všechny produkty osobně testujeme a tím se bavíme. Veškeré produkty které nabízíme máme opravdu skladem v Praze na naší prodejně. Naše značky: Klasick Wheels, DMD helmetsBiltwellHoly FreedomKLM wearElectric, Dakine, AmazincGestaltenWhite DogIron and ResinMaria Riding CompanyGrifter USABrixton, legendární termosky Stanley, boty od Magellan & Mulloy, nebo nově české značky Rusty Pistons a Trilobite jeans. V červnu jsme vyrazili do francouzkého Biarritz na akci Wheels and Waves, kde se povedlo najít a brzy i přivést další parádičky. Sledujte nás tady na eshopu, na facebookové stránce a instagramu @klasickwheels.

 

 

 TOHLE JSME MY! TOHLE JE KLASICK WHEELS!