POZOR ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA: PO-ST zavřeno, ČTVRTEK 13:00 - 18:00, PÁ-NE zavřeno

Kniha The Current Gestalten

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč
Skladem v KW (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2020

Okamžitá akcelerace, žádný hluk a nulové znečištění. Kniha The Current představuje nejmodernější vozidla a průkopníky elektrické (r)evoluce. 
Budoucnost vozidel vypadá jasně. Rychlá, tichá a divně zábavná. Nová vlna elektrických motocyklů, jízdních kol a hybridů je jednou z možných cest k udržitelnosti a současně zvyšuje zábavu ze samotné jízdy! Ponořte se do vizí elektromobility v celých 208 plnobarevných stranách této nové knihy od vydavatelství Gestalten!

Formát: 21 x 26cm
Jazyk: EN
208 plnobarevných stran v pevném obalu

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gestalten se specializuje na vývoj obsahu pro nejmodernější vizuální kulturu po celém světě. Pro jejich tým je vizuální kultura výstup vyplývající z designu, umění, architektury, fotografování, kultury a hudby. Vždy pracují na přímo s talentovanými současnými designéry a umělci. Přináší hluboké porozumění vizuální kultuře na globální úrovni. Gestalten má pobočky v Berlíně, Londýně, New Yorku a Tokiu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Gestalten se specializuje na vývoj obsahu pro nejmodernější vizuální kultůru po celém světě. Pro jejich tým je vizuální kultura výstup vyplývající z designu, umění, architektury, fotografování, kultury a hudby. Vždy pracují napřímo s talentovanými současnými designéry a umělci. Přináší hluboké porozumění vizuální kultuře na globální úrovni. Gestalten má pobočky v Berlíně, Londýně, New Yorku a Tokiu.