Prodloužili jsme v pátek otevírací dobu a zavedli "barové pátky", tak se zastavte na pivko, či drink :) Pátek 14:00-24:00

Gentleman's Ride 2018 - Praha

Poslední víkend v září byl ve znamení gentlemanů. Páni s upravenými vousy, oblekem a motýlkem osedlali své stroje, vzal své dámy a vyrazili na spanilou jízdu městem, která se v neděli jela po celém světě. Všichni měli stejný úkol. Vybrat co nejvíce peněz na boj s rakovinou prostaty. Celkem se vybralo přes 5 500 000 amerických dolarů. My jsme se rozhodli tuto akci také podpořit a v sototu, den před jízdou gentlemanů jsme uspořádali ve spolupráci s Daliborem Hajdinem akci s názvem Připrav sebe a svůj stroj na DGR. V Klasick Wheels jsme tento den vybrali 17500Kč a my děkujeme všem partnerům (Red Bull, ACF 50, Dalibor Hajdin a Danek), kteří nám s tím pomohli a hlavně návštěvníků, kteří DGR podpořili.

Zde jsme pro vás udělali video z celého víkendu a hned pod ním najdete všechny fotky, které jsme nafotili. Snad se najdete :) Fotky si můžete stáhnout a vysdílet. Když fotku nasdílite a označíte #klasickwheels @klasickwheels, budeme moc rádi. Těšíme se na příští rok, protože tohle nás baví!

 

Fotogalerie zde: