Tipy na víkendový výlet

 Výlety a motorky jsou základem života naší stodoly. Výlety jsou jakýmsi měřítkem kvality našeho úspěchu (více výletů = máme se dobře:) Neustále objevujeme nádherná zákoutí našich přenádherných Čech a přilehlých polností a ještě není pozdě se zabalit a vyrazit. Tady je pár našich nejoblíbenějších cílů:

 Bison Ranch Rožnov

Jižní Čechy, právě sem vedl náš první výlet po založení Klasick Wheels. Nádherné cesty pro motorky, ale i hojné lesy pro houbaře, rybníky pro plavce, fantastické bizoní maso pro masožrouty, na každém kroku lepší tvář architektury z období před podnikatelským barokem a těsně před ním.

BIZONI-SNWR0500 

Krušné hory

Nádherná bouřlivá krajina, kde můžete z jednoho místa doslova pozorovat postupné utváření povrchu naší Země, tak jak ji dnes známe. Rozbité cesty, divoké potoky s průzračnou ledovou vodou ideální pro otužilce a v neposlední řadě množství původních obyvatel z Vietnamu, kteří nebojácně drží střáž na samém okraji své nové země a brání hranice proti nájezdníkům z Německa.

KRUSNY-IMG_3637 

Vítkův kámen, neboli Vítkův Hrádek

Další místo kam se rádi pravidelně vracíme. Ovšem tento výlet není jen na jeden den (ostatně stejně jako ostatní zde uvedené:). Parta našich známých již mnoho let dává svépomocí tuto zříceninu dohromady až do nynější podoby, kdy je v přízemí hlavní věže parádní bar (stánek pivo-párek) a na ochozu věže ubytování (viz. fotka). Ranní výhled na Lipno a okolí slovy nepopsatelný. Skvělé možnosti pro motorkáře, plavce, nudisty i houbaře zaručeny;)

VITKUV_KAMEN-IMG_6338 

Louka (kterákoliv vhodná)

Tak tento cíl je naším nejčastějším. Jen tak si večer po práci o samotě, nebo s partou kámošů vyrazit na mopedu jen se spacákem, buřtem a pivkem někam hned kousek za město, najít poklidný plácek, rozdělat táboráček, koukat na hvězdy, usnout při tom a ráno šup do práce. Taková drobná změna v našem stereotypu dokáže zázraky;)

LOUKA-IMG_0871 

Nejlepší nakonec – KLASICK RACE

Lešany u Benešova. Na přelomu srpna a září se již podruhé konal světoznámý a všemi milovaný Klasick Race a přístí rok se pojede už potřetí! Uvidíte co jste ještě neviděli atd. Tato akce změní celý váš život. Motorky, kluci, holky, prach, nebo bahno, koncerty, stromy, louky, rybníky, slunce, mraky, zase koncerty, bar.

 KLASICK_RACE-IMG_7640

Tě pic a vidíme se na výletě!

Kdyby vám něco na výlet chybělo, jako třeba batoh, termoska, popruhy, nůž či kniha, pořídíte ZDE u nás v Klasick Wheels shopu.

(článek byl napsán pro Dudes and Barbies noviny

Screen Shot 2018-10-16 at 18.43.31Screen Shot 2018-10-16 at 18.43.47Screen Shot 2018-10-16 at 18.44.10