Jedeme na BISON RIDE 2020

Zima ustupuje a je čas naplánovat již čtvrtý ročník Bison Ride. Všichni si zapište do notýsku datum 27.-29.3.2020, protože vyrážíme na první výlet v roce 2020. Ano je to dost brzy, ale co...nemůžeme se dočkat:)

IMG_9373

Vše bude tak, jako každý rok. My jen svoláváme výlet a to je to poslední, co na tomto víkednu plánujeme:) To znamená: kdy přijedete, kdy odjedete, jak budete spát, co budete jíst a pít, je jen na vás. Zkrátka jen výlet a skvěle strávený víkend! Čeká vás pohoda, ježdění, oheň, pivko.

SNWR0519

Důležité informace:

CESTA
My na ranch přijíždíme v pátek 27.3. v odpoledních hodinách. Jelikož je o akci velký zájem, rozhodli jsme se kvůli bezpečnosti dát sraz přímo na ranči. Předpokládaný příjezd je cca v 18:00.

SPANÍ
Spaní je buď v apartmánu, nebo v tee-pee - musíte si zarezervovat ZDE. Nebo můžete spát ve vlastním stanu u své motorky na louce.

MÍSTO
Bison ranch Český Rudolec. Mapa ZDE.

ODJEZD
Z ranče odjíždíme v neděli 29.3. někdy přes den.

PROGRAM / NEPROGRAM
Večerní drinky a večeře v místní restauraci. Následný přesun k ohni.
V sobotu ježdění, koupačka v rybníku, večer oheň, drink a moudré hovoření.
V neděli odjezd.

SNWR0497

Tento výlet je vhodný i pro rodiny. Náš plán je nemít plán. Těšíme se na všechny tak jako každý rok! Koukněte se na video, nebo na výběr fotek a načerpejte atmosféru, která vás čeká. Také se přihlaste do fejsbukové události, ať vám neutečou důležité informace. Link najdete pod fotogalerií.

FOTOGALERIE BEST OF BISON RIDE

 

--> PŘIHLÁSIT SE NA UDÁLOST <--