Hlasuj o nejlepší přestavbu!

Co se stane, když dáte do rukou stavitelů motorek Tap Machinu, kterou mnozí z vás dobře znají z Klasick Wheels večírků? To by nás také zajímalo a tak jsme vymysleli, spolu s Jägermeister akci na které to zjistíme. Oslovili jsme čtyři ostřílené garáže, které se této černo-oranžové kouzelné krabičky nebojí, aby nakreslili koncept přestavby nové Tap Machiny do Klasick Wheels. Každá garáž koncept vzala po svém a my potřebujeme pomoci s výběrem. Hlasujte na našem Facebooku ZDE o nejlepší koncept, který garáž zrealizuje a následně slavnostně uvede do provozu na večírku v Klasick Wheels stodole. O této párty vás budeme včas informovat.

 

1. koncept od Black Cloud Custom Garage - Lukáš Smejkal

Tap machinu jsem se snažil přizpůsobit vzhledu a duši Klasick Wheels, který je v podstatě věnován motorkám a životu na nich. Horní žebrování má připomínat klasické žebrování vzducháčů. Do přední pohledové části je umístěn ráfek, do kterého jsou vloženy loga všech zůčastněných (marketing musí být!!). Po stranách jsou umístěny svody vedoucí do výfukových koncovek. Návrh namaloval malíř Ondra Balák. Koncepci jsme upekli společně.

BLACK CLOUD

Pro tento koncept můžeš hlasovat ZDE.

O Black Cloud Custom Garage: Začalo to někdy v roce 2014, kdy se moje vášeň pro motorky změnila v realitu. Nadchla mě představa postavit si vlastní motorku typu Café Racer. Láska na první pohled. Za velké podpory kamaráda, profesionálního svářeče a zámečníka Viktora, vznikl první stroj McQueens Toy. Pak už to šlo samo. Pod mýma rukama začaly vznikat další skvosty a z koníčka po práci se stala životní cesta. To je Black Cloud!

Dosažené úspěchy: 2016 – 1. Místo BCB kategorie „Scrambler“ / 2016 – speciální ocenění „The sweetest bike“ v  rámci výstavy pod záštitou Prague Harley days / 2018 – 1. Místo BCB kategorie „cafe racer“

fotomoto (31)

 

2. koncept od ROD Custom Motorcycles

Měl jsem více nápadů, ale nakonec vyhrálo toto provedení. Přesně po vzoru Klasick Wheels stodoly, jednoduché a přitom jedinečné. Použil jsem různorodé materiály, dřevo jako symbol přírody, kované železo jako symbol ruční práce a nakonec nerez a sklo, jako symbol jisté jednoduchosti a elegance. Myslím, že tvar nebylo třeba výrazněji měnit, je to jistě mnohými akcemi osvědčený model. Jízda na motocyklu a pití Jagera má do jisté míry něco společného, to vystihují hesla "Přátelství" a "Dobrodružství", které budou na Tap Machině krásně bíle podsvícené. Navrch klec, která nejen opticky chrání to nejcennější...

Tap Machina ROD Motorcycles

Pro tento koncept můžeš hlasovat ZDE.

O ROD Custom Motorcycles: Dílna vznikla v roce 2015, po odhodlání začít se živit tím, co mě v životě baví nejvíc. Stavíme motorky na míru, které přesně vystihují představu našich zákazníků. Ovšem s přidáním našeho Know-how v podobě perfektní funkčnosti a zlepšení jízdních vlastností tak, aby se každá jízda stala nezapomenutelným zážitkem. To vše podtrhuje jedinečný design a maximální zaměření na detaily. Naše hesla jsou POWER | STYLE | FUN | THRILL

IMG_6399IMG_6107

 

3. koncept od Garage Boss DK

Benzín, kyslík, spalovací proces, motory, vítr a plameny. Oheň – dobrý sluha, mocný pán. Střed kruhu. Když jsme dostali do rukou Tap Machinu od Jägermeisteru, rozhodli jsme se ji zapálit. Tvrdě! Náš návrh je Tap Machina v plamenech. Na baru v Klasick Wheels. Přirozený světlo, teplo v zimě bez vytápění. 

Pro tento koncept můžeš hlasovat ZDE.

O Garage Bos DK: V naší garáži nevznikaj jen motorky a umělecká díla. Kování nožů, broušení karabin, který fungujou zároveň jako boxer, trofeje pro vítěze závodů, pomalovaný helmy, křiváky a nádrže, tajný závody, křivě svařený motorky – to je náš každodenní chleba. Nebo šálek čaje. #tvrdě #likeaboss #drsnykundy #H833 #artandheavy #moderncowboys #řemeslomámevpaži

garage boss dk

 

4. koncept od TRUEBORNE WORKS

"Tap machine jako kus motorky"  Naše myšlenka tap machine je zakotvena pevně v minimalistickém duchu. Jednoduchá forma bohatá na detaily. Původní konstrukce tap machine je krabice, kterou bylo nutno tvarově rozrušit. Vznikla pomyslná kapsle, která se podobá starým blokům motorů motocyklů BMW. Abychom zdůraznili zaměření na motocykly, opatřili jsme plášť žebrováním, podobajícím se chladícím žebrům válců. Obě bočnice jsou opatřeny jednoduchým logem Jägermeister s podsvícením. Čepovací kohout je opatřen rádlovaným madlem ve stylu stupaček našich motorek. Kohout vylézá ze stroje podsvíceným otvorem, kde lze pozorovat vnitřnosti stroje. Design respektuje původní funkčnost - odkapávací nádržku lze vysunout a vyčistit, informační display je přemístěn za malé kruhové okénko. Zadní strana stroje je opatřena průduchy pro ventilátor. Hlavní vypínač stroje zůstane zachován. Nový plášť bude vyroben z hliníku v leštěném finiši.

Tapmachine_By_Trueborne

Pro tento koncept můžeš hlasovat ZDE.


O TRUEBORNE WORKS :
 TRUEBORNE WORKS vzniklo na popud představ tří kamarádů. Chtěli jsme si každý postavit motorku a navzájem si vypomoct. Než jsme však stihli motorky dokončit, přišla první zakázka. Naše motorky šly k ledu (od té doby tam stále jsou), nicméně touha stavět motorky dle našich představ se tím jen posílila. Díky získaným zkušenostem jsme rychle získali představu o tom, jak chceme věci dělat. Vysoké standardy byly nastaveny, počalo hluboké studium (nikdy nekončící). Zaměřili jsme se především na staré zapomenuté techniky. To nám zajistilo potřebnou svobodu nad outsourcingem. Naše designové inspirace vycházejí ze vzorů tradičních italských karosáren v kombinaci s nejnovějšími koncepty současných automobilek. Snažíme se spojit to nejlepší ze starých nadčasových výstřelků se současností a budoucností. Uctíváme nadčasovost, eleganci a minimalismus.

13217332_10206143918863916_4616101615976255481_oIMG_1977