Michal Boodya Budinský - Foťák, kamera, bicí, motorky a Iron and Resin

17191981_1868429313398113_179587754093532597_o

Michal Boodya Budinský je skvělý filmař, fotograf, bubeník a také miluje custom motocykly. Kluk, kterého prostě baví kreativní život a my jsme rádi, že je také jedním z českých ambasadorů brandu Iron and Resin.


Jako malý kluk se zamiloval do bicích a v průběhu dětsví pomalu vyměnil kýble na vytírání za opravdovou bicí soupravu. Přes kapely jako jsou Claymore, The Bliss a Niceland se probubnoval až ke své dosavadní kapele Lazer Viking, která je podepsána pod BiggBoss labelem. Zde se můžete podívat na jejich poslední klip.

Boodya nemá jen rychlé ruce pro bicí, má také kreativní oko pro kameru a vášeň pro analogové foťáky. Jeho filmové projekty jsou propracované, vždy zajímavě obohacené a také vizuálně dokonalé. S jeho fotoaparáty se kolem nás motá už od našeho začátku a za necelé dva roky nám nafoťil nezapomenutelné momentky.


Jeden ze skvělých projektů, který Boodya udělal, je spot pro značku Elle. Boodya má na svědomí také několik videoklipů pro domácí inteprety, mnoho komerčních projektů a pár dokumentů. Jedním z nich je dokument o kapele Mandrage o dokončení jejich poslední desky Po půlnoci v berlínských Red Bull studiích.

 

Sledujte Michala zde na Facebooku, nebo Instagramu.

Brand Iron and Resin pochází z Kalifornie a jediné místo, kde tento brand můžete najít je Klasick Wheels. Více o této značce zde:

iron kolaz